85 jarig jubileum O&O. 15 februari 14:00 uur

Salsafeestje. 16 februari 16:00 uur

WOB. 17 februari 10:30 uur

Darten DSWN. 17 februari 20:00 uur

Klaverjassen en jokeren. 18 februari 20:00 uur

Handwerken. 19 februari 9:30 uur

Ouderen bingo. 19 februari 14:00 uur

Linedance. 19 februari 19:30 uur

Sjoelen. 20 februari 20:00 uur

Dagkoor. 21 februari 10:30 uur

Bridge. 21 februari 12:30 uur

Darten. 21 februari 19:30 uur

WOB. 24 februari 10:30 uur

Klaverjassen en jokeren. 24 februari 20:00 uur

Handwerken. 26 februari 9:30 uur

Linedance. 26 februari 19:30 uur

Scrapbook. 27 februari 19:00 uur

Dagkoor. 28 februari 10:30 uur

Bridge. 28 februari 12:30 uur

Dart koppeltoernooi 29 februari 16:00 uur klik hier voor meer info

WOB. 2 maart 10:30 uur

Darten DSWN. 2 maart 20:00 uur

Klaverjassen en jokeren. 3 maart 20:00 uur

Handwerken. 4 maart 9:30 uur

Linedance. 4 maart 19:30 uur

Bingo. 5 maart 20:00 uur

Dagkoor. 6 maart 10:30 uur

Bridge. 6 maart 12:30

Darten. 6 maart 20:00 uur

Scrapbook. 7 maart 10:00 uur

WOB. 9 maart 10:30 uur

WASBO. 9 maart 14:00 uur

Klaverjassen en jokeren. 10 maart 20:00 uur

Handwerken. 11 maart 9:30 uur

Linedance. 11 maart 19:30 uur

Scrapbook. 12 maart 19 uur

Dagkoor. 13 maart 10:30 uur

Bridge. 13 maart 12:30 uur

Scrapbook. 14 maart

Salsafeestje. 15 maart 16:00 uur

WOB. 16 maart 10:30 uur

Darten DSWN. 16 maart 20:00 uur

Klaverjassen en jokeren 17 maart 20:00 uur

Handwerken. 18 maart 9:30 uur

Ouderenbonden. 18 maart 14:000 uur

Linedance. 18 maart 19:30 uur

Sjoelen. 19 maart 20:00 uur

Dagkoor. 20 maart 10:30 uur

Bridge. 20 maart 12:30 uur

Darten. 20 maart 20:00 uur

WOB 23 maart 10:30 uur

Klaverjassen en jokeren. 24 maart 20:00 uur

Handwerken. 25 maart 9:30 uur

Linedance. 25 maart 19:30 uur

Algemene leden vergadering. 26 maart 20:00 uur

Dagkoor. 27 maart 10:30 uur

Bridge 27 maart 12:30 uur

Klaverjas marathon. 28 maart 12:30 uur

WOB. 30 maart 10:30 uur

Darten DSWN. 39 maart 20:00 uur

Klaverjassen en jokeren. 31 maart 20:00 uur

Handwerken. 1 april 9:30 uur

Linedance. 1 april 19:30 uur

Bingo. 2 april 20:00 uur

Dagkoor. 3 april 10:30 uur

Bridge. 3 april 12:30 uur

Darten. 3 april 20:00 uur

Scrapbook. 4 april 10:00 uur

WOB. 6 april 10:30 uur

Klaverjassen en jokeren. 7 april 20:00 uur

Handwerken. 8 april 9:30 uur

Linedance. 8 april 19:30 uur

Scrapbook. 9 april 19:00 uur

Dagkoor. 10 april 10:30 uur

Bridge. 10 april 12:30 uur

Klaverjassen en jokeren. 14 april 20:00 uur

Handwerken. 15 april 9:30 uur

Ouderen bingo. 15 april 14:00 uur

Linedance. 15 april 19:30 uur

Sjoelen. 16 april 20:00 uur

Dagkoor. 17 april 10:30 uur

Bridge. 17 april 12:30 uur

Darten. 17 april 20:00 uur